Yeni Bir Teknik: Jean Adrienne’ın Arınma Sistemi

Yeni bir hikaye ve başlıkla karşınızdayım, hazır mıyız?

Geçtiğimiz ağustos ayında yeni bir eğitim aldım. Şubat ayında ise eğitmeni oldum. Enteresan bir tanışma hikayemiz oldu 🙂

Ancak, önce ÖNCESİ

Birçok konuda iyicil anlamda ‘tutucuyum’

Çok fazla dağılmamak adına çok farklı tekniğe ve alana yönelmemek bunlardan biri, kendi eğitmeni olduğum teknikte sözleşmemi zorlayacak, etik bulmadığım çalışma atölyeleri düzenlememek de bunlardan biri… Hal böyle olunca, hepimizin evlerimize kapandığımız bu pandemide, sayısız teknik ve atölye paylaşımı görürken, ben çizgimde, eğitim ve danışmanlık hizmetlerinde kaldım.

-Bir ara uzun uzun yazarım, ancak zaten “kahramanım, dünyayı kurtarmalıyım” gibi korkunç bir düşüncem yok :)-

Ancak bu süreçle ilgili enteresan bir duruma çekildim. İlki yaratımdı. Eğitimlerde de söylerim, yaratım benim Theta Healing’te çok kullandığım ve çok başarılı olduğum bir konu. Zaten çok daha öncesinde, Tanrılar Okulu “Düş var olan her şeydir.” diyerek beni buna hazırlamıştı. Astroloji de eğitimini aldığım bir konu olduğundan, önemli gezegen kombinasyonlarında Instagram üzerinden “Şu saatler yaratım için çok güzel etkiler var.” demeye ve ipucu vermeye başladım. Yüzlerce insan o saatte birlikte yaratım yapıyor ve sonrasında bana olanları, hissettiklerini yazıyordu. İnanılmazdı, bundan gerçekten çok keyif aldım.

Bunun üzerine, yine yapmamda sakınca olmayan birkaç çalışmayı paylaştığımda insanların dönüşlerine inanamadım. Paylaştığım anne rahmi şifası 5 dakikada kotasına ulaşıyor ve bine yakın yorum alıyordu. Bir sürü teşekkür mesajı alıyordum ve insanlar hayatlarına inanılmaz bir şekilde dokunduğumu yazıyordu. Hatta unutamadığım bir yorum “Annemle ilişkim inanılmaz şekilde iyileşti. Acaba bunun baba için olanı da var mı? Yapar mısınız?” :))) “Babanızın bir rahmi olsaydı, seve seve” diyerek saygılarımı ve gülücüklerimi iletmiştim 🙂

Öte yandan, yazılarımdan sonra “Sizi okumak şifa”, Spotify kayıtlarımdan sonra da “Sesiniz şifa” yorumları geliyordu. Yani bir şekilde kendimi bağ kurmaya açtığımda, ben de karşımdaki de dönüşüyorduk ve bu benim için çok kolaydı, yani yapabilirdim. 

Tam bu dönemde, içimde o istek oluştu. Benim için çok alışılmış, kolay olabilecek bir bilgi, bir çalışma, bir başkası için hayat değiştirici olabiliyordu. Bundan etkilendim. İnsanların keşke bu tür çalışmalara ulaşmasının daha kolay bir yolu olabilse hissi oluştu. Nasıl olur da, acaba bir tür arınmayı içeren çalışma grupları oluşturabilirdim, seçenler orada olabilirdi ve bu bir bakıma kimseyi kimseye kahraman/üstün kılmayacak bir düzende, ulaşılabilir bir alma-verme dengesinde olabilirdi?

Theta Healing’i çok çok seviyorum, çünkü müthiş bir zeka çalışıyor çalışmalarımızda.

“Bundan ne öğrendin? Ne anladın? Sana nasıl hizmet etti? Şimdi bitirebilir misin?”

Bunlar çok zeki ve inanılmaz etkili sorular!

İnsanların o idrak, “aha” anları, benim için hayatımın en değerli anları çoğu zaman!

Bu dileğimi, Theta Healing’in kazma tekniğinde yapabilmeyi çok isterdim. Ancak bu her anlamda imkansız.

Bir grubun önünde bir kişiye bu çalışmayı uyguladığınızda, kişinin çok mahrem bir alanını herkese açmış olursunuz. Ve o kişiler orada zaten enerjetik anlamda bir eş frekanstan ötürü olacaklarından, siz bir kişinin acısını dönüştürürken diğerleri tetiklenecek, çalışmayı bloke edecek ya da daha kötüsü kendi yaraları ile başbaşa kalacaklardır.

Yaradan’dan yeni bir fikir istedim, insanlar alma verme dengesi içinde o çalışmada yer alabilsinler, benimle bir grup çalışmasında bulunabilsinler ve bu etik kurallarımın da dışında olmasın…

Bana has çok fazla fikrim vardı ancak henüz tohum halindeydiler. Ama benim üstüne çok fazla düşünmeme gerek yoktu. Niyetim belliydi, gerisini O hallederdi.

Bu niyetin üstüne, öğrencilerimden mesaj almaya başladım. Bir teknikten bahsediyorlar ve eğitimini almayı düşündüklerini söylüyorlardı. Acaba benim fikrim neydi?

Koca bir boşluk. O kadar çok teknik ismi duyuyordum ki, artık “teknik” kelimesi beni irite eder hale gelmişti. Kalbinize, içinize sorun diyerek yanıtlıyordum.

Sonra bir başkası yine aynı tekniği soruyordu…

Hala benim için bir şey ifade etmiyordu.

Bir arkadaşım, bana bir grup çalışması canlı yayını gönderdi. Zaten yatakta uzanıyordum ve canlı yayını izlemeye başladım.

İzlediğim grup çalışması bana ilk 20 dakikasında biraz fazla tuhaf ve komik geldi.

Bir sürü kağıt vardı, uygulayıcı anlamadığım bir şey yapıp o kağıtlardan cümleler okuyor, izleyenler de üçüncü göz noktasına 3 kez tıklıyorlardı. Bir irkildim haliyle. Ancak, içimden bir ses devam et ve sen de yap dedi. Yargılamayı bırakıp tamamen teslim oldum duyduklarıma. Gerçekten de o dönem kolektife dair hissettiğim ne varsa çalışmada cümleler halinde geliyordu. Adeta içimi okuyordu. Etkilendim. Ve bir bireysel çalışma alıp anlamaya karar verdim.

Temmuz ayında o çalışmadan çıktıktan sonra, memnun kaldığım her şeyi hemen anlatma huyumdan, elbette bütün en yakın arkadaşlarıma hemen konuyu hayretle anlatmıştım :))) -Oysa, kimseye bahsetmemek uygunmuş, neyse :)))-

Birkaç gün sonrasında İstanbul’a geçtim ve 1.5 ay birlikte yaşayacağımız Elif’le buluştum. 

Elif’e heyecanla yaşadığım çalışmayı anlatıyordum ki, Elif “Ben eğitimi aldım aslında ama hiç uygulayacak zamanım olmamıştı!” demez mi?

Ertesi gün Elif’in evinden çıkıp otele geçecektik, unutma da notlarını yanına al, bana yaparsın sen de istersen arada sırada, dedim.

-Arada sırada? Elif, 1.5 ay sonunda neredeyse konunun master’ı olacak kadar pratiğe sahipti :)))-

Ertesi sabah, erkenden evden çıkacak ve otele geçecekken çok keskin bir ağrıyla uyandım. Elif’ten bir enerji çalışması isteyecekken, ağzımdan “Elif dosya açar mısın?” cümlesi döküldü. Henüz biz kahvaltı etmemişken, Elif dosyaları çıkardı ve çalışmaya başladı.

Bu sisteme göre, her konunun bir Kaynak dosyası var. Yani o Kaynak nedeni ile konu hayatında, ona rezonesin. Ve Kaynak dosyasının içinde 36 ayrı başlık var. Sadece tek bir başlık senin kaynağın olabilir. 36’da 1. Ve bu başlıklardan çok az bir kısmı doğrudan seninle ilgili. Yani sistem en başında “Yaşadığın sıkıntı her ne ise, büyük ihtimalle onun kaynağı sen değilsin, bu sebeple de çözüm de sende değil. Arındır ve benim sorunum diye düşünmeyi bırak.” diyor.

Aldığım ilk danışmanlıkta konunun kaynağında bir atam çıkmıştı. Zaten çok fazla aile dizimi yaptırdığım ve aile dizimi hakkında okuduğum için konu benim için çok anlaşılırdı.

Bahsettiğim ağrıya açtığımız dosyada ise çıkan kaynak beni şok etti.

 • Gelecek yaşam çıktı Yeliz.
 • Gelecek yaşam???

O anda bir ağrı yaşıyordum ve bu henüz olmamış bir olaydan kaynaklıydı yani.

Bir yanım irkiliyordu, bir yanımsa bunca zamandır bunun hakkında okuyorsun, geçmişin, geleceğin, şimdinin tek bir anda olduğunu ve etkileşim içinde olduğunu… Şimdi neden şaşırıyorsun, diyordu.

Konunun detayına indik. Uzak Doğu’da bir ülkede geçiyordu, gelecek yıllarda…

Ve sonra olguya gittik yani ne olduğuna… O an neredeyse küçük dilimi yutacaktım!

Çünkü, zaman, mekan ve olay benim daha önce bir öngörü olarak aldığımın şeyin aynısıydı:

Mayıs ayında, bir sabah aynı keskin ağrı ile uyanmıştım. Benim için oldukça erken sayılabilecek bir saatti ve hala çok uykum vardı. Ancak adeta sağ kasığım küçük bıçak darbeleri gibi sancıyordu.

Meditasyon yapmayı denedim, ağrı ve uyku aynı derecede acil ihtiyaçtı ve zihnimi odaklayamadım.

Dilimden bir dua döküldü:

“Yaradan, şimdi uyuyayım ve sen bana rüyamda bu ağrının nedenini göster. Eğer ben anlamazsam, uykuya geçemezsem, bir arkadaşımı bana rehber kıl.”

20 dakika kadar bir zaman geçti, uyuyamadım ama tam anlamıyla da uyanık değildim. Telefonum çaldı, birkaç mesaj düştü. Zihinsel olarak bana bir pazar sabahı o saatte mesaj atacak birkaç isim olabileceğini biliyordum, kardeşim bunlardan biriydi, istediği saat dın- dın- dın bir sürü mesaj atabilirdi. Ancak iç sesim, Pelin’in bana rüyasını yazdığını söyledi.

Elime aldığımda hiç şaşırmadım. Pelin’in rüyaları muazzam berraklıkta ve netlikte olur. Her ne kadar rüya görene ait dense de, çoğu zaman neyin içinde olduğumu o bana rüyasını anlatırken anlarım. Hayatıma dair birçok şeyi, ben kimseye söylememişken onun rüyasında görmüşlüğü vardır. 🙂

Beni az önce rüyasında gördüğünü, ünlü bir konuşmacı olduğumu, Uzak Doğu’da bir ülkeye uçtuğumu ve konuşma yapacağım salona girdiğimde ise uçaktan beri beni takip eden bir düşmanım olduğunu ve beni sağ kasığımdan bıçakladığını yazıyordu…

İşin aslı, herhalde geçmiş yaşam anısı diye düşünmüştüm duyduğumda.

Ancak, şimdi Elif bambaşka bir sistemde bunun gelecek yıllara ait olduğunu söylüyordu.

Aklıma Uranyen hocamın dedikleri geldi. Bana “Çok sıkı çalış, yabancı dilini geliştir ve yüzlerce insanın karşısında konuşurken rahat olmak için şimdiden antrenmanlara başla. Misyonun var. Dünyanın birçok ülkesine davet edilen bir konuşmacı olacaksın ilerleyen yaşlarda!” demişti.

O an bu duyduklarımdan, sağ kasığımdan yaralanma ihtimalimden daha çok korkmuştum. O kadar ki, bunu birkaç yakın arkadaşımla paylaştıktan sonra derhal ‘aslakonuşulmamışgibiyaptıklarım’ klasörüne itttim.

O gün Elif’le yaptığımız o çalışma, bana bambaşka bir boyut açtı. Sonraki günler de devam ettik. Her defasında hayretle.

Sonra ben eğitimini alıp Eskişehir’e döndüğümde her sabah mesajlaşma seansımız başladı:

“Eliif, bu konunun altından bu çıktııı!”

“Yeliiz, bende de bu konunun altından bu çıktıı!”

Sizi temin ederim, inanılmaz bir eğlencemiz olmuştu!!!

Hiç boş durmadım, nasılsın diye soran bütün yakın arkadaşlarıma, “Hemen eğitimini alın bu sistemin!” dedim. 🙂 Sonra onlarla da her gün yazışmaya başladık.

“İşlem süresi bitince sana çok acayip bir şey anlatacağım, çok acayip, çok çok acayip, çıkana inanamayacaksın!”

Gerçekten az eğlenmedik! Hiçbirimiz sonuç kısmında değildik. İşte bu anahtar! Kendi küçük dünyamızın temellerini keşfetmenin bir başka yolunu bulmuştuk.

Dönüp bakıyorum, 8 ay olmuş. 1000’e yakın çalışma yaptığımı gururla söyleyebilirim. O kadar ki, şubat ayında eğitmen olma hakkı kazandığımda, dosyadaki yüzlerce maddeyi ezbere biliyordum ve arkadaşlarımı şoke ediyordum madde sorulduğunda açıklamasını söyleyerek. 🙂

Bu özgüvenle hemen birkaç video çekmek istedim, sistemin kurucusu Jean de bize yeni dosyaları verdi. O an bir sendeledim! Benim elimdeki öğrenci dosyası, var olan dosyanın çeyreğiymiş sadece. O kadar ki, ilk kez eğitmen dosyası ile kendime bir açılım yaptığımda, normalde 20 dakika süren çalışma, 2 saatten uzun sürdü ve ben az daha başında fenalık geçirecektim :))) -O gün hiç eğlenceli değildi! Hatta Elif’e, “Bunun eğitmen versiyonu çekilmez, ondan günde sadece 1 çalışma yapın diyorlarmış!” dedim :)))-

Ama neyse ki, insan çok hızlı öğreniyor ve gelişiyor. Şimdi eğitmen dosyamsız asla 🙂

Şimdi bu sistem, mevcut Yol’umun bir noktasına eklendi.

Benim için anlamı: ‘deneysel’ kelimesi ve “aaa” şaşkınlığı idi çoğu zaman.

Şimdi eğitimlerini vermeye başlayacağım. Ve aynı zamanda, ortak arınmalar için gruplar oluşturacağım. Yani sanırım, niyetime ulaştım.

İşte biz böyle tanıştık Jean Adrienne’ın Arınma Sistemi ile.

Dilerim keyifli bir hikaye okumuşsunuzdur.

Bir de sistemi açıklayan bir yazı paylaşacağım.

Sevgilerimle,

Yeliz

 1. Ceren diyor ki:

  Yaaaaa Yelizzz hocaaaammm❤🌺Bu dünya bi kitap olsaaa dillense kesinlikle Yeliiiiizzz her yanımı renkli kalemlerle satır satır çizdin derdi öylesine bi dolu dolu anlatmak yaşamak kimbilir bu yöntemle de kimler kimler şifalanacak bak şifalanmak istersen ki sen iste yeter ki iste elimizde güzel güzel secenekler var bazen spotify bazen yazılar bazen bir post bazen de teknikler adeta matruska gibi iç içe der gibi 💚🌼kocaman sevgimle🌼

  • Aysel diyor ki:

   Anlattıklarınızla ben de heyecanlandım.Sizden bir gün danışmanlık almaya niyet ediyorum.Kesinlikle mükemmel farkındalıklar yaşayacağıma eminim.Sevgiler

  • Kader diyor ki:

   Sevgili Yeliz,seni dinlemeyi,yazıklarını okumayı o kadar seviyorum ki.. Su gibi akıyor yazdıkların❤️ Bende bu eğitime katılmaya niyet ediyorum,insallah bulusuruz seninle. Bize kattığın her sey çok kıymetli. Sevgiyle kal🌸

   • Sabiha diyor ki:

    Yeliz hanım inanamıyorum siz nasıl bir mucizesiniz😍 bugüne kadar bir çok çalışmanız paylaşımınız hep yoluma ışık oldu 🦋 gönderilerinizden öğrendiklerimi, hayatıma geçirdiklerimi ve dönüşümümdeki katkınızı ahhh bir bilseniz…🙏🏻 O kadar güzel bir çalışmaydı ki tamamen nokta atışı yeni bir yola çıkmışken kafamdaki kişiye ya neden onun dediklerinden etkileniyorum o benim çarem değil deyip ama yine de farketmeden referans noktam yaptığımı farkettim 😯 şükürler olsun varlığınıza, paylaşımınıza ve denk gelip bu çalısmaya katılan şanslı kişilerden biri olduğuma🙏🏻 Sizi gerçekten çok seviyorum,iyi ki varsınız 💚

 2. Pınar diyor ki:

  Bir süredir ilgimi çekiyordu hatta instagram da bazı yayınlara katıldım fakat içimden Yeliz ne zaman bununla ilgili görüş bildirir diyordum. Çok mutlu oldum

 3. Selin Bülbül diyor ki:

  Yeliz inanamıyorum gerçekten hiç inanamıyorum. İnnerspeak seansını Arkadaşımdan bi 10 seans almıştım. Daha adı bile değişmemişti düşün 😄
  Bu eğitimi almayı düşünürken hatta fena niyetlenmişken, hatta eğitmene bile mesaj atmışken seni gördüm ve hayır dedim thetahealer olacağım. Çünkü kalbime dokunmuştun. Ama içimde bi ukde olarak duruyordu orda. Aynı yollarda yürümek böyle mi acaba? İnan çok duygulandım. Okudukça hissettiklerimizi çok benzer olduğunu farkettiğimde. İyi ki varsın Yeliz❤️

 4. Neslihan diyor ki:

  Uzun yazıydı ama sizin kaleminiz olunca şaşkınlığım eşliğinde hızlıca okudum. 😍 Su gibi aktı zaman. Tekniğin detaylarını okumayı heyecanla bekliyorum 🌿

 5. Meryem diyor ki:

  Tüm theta healing uygulayıcısı arkadaşlarımdan mutlaka almalısın cümlesini duyduktan sonra bir de sizden hikâyeyi okumak güzel geldi.

 6. Jale diyor ki:

  Senden almaya niyet ettiğim Bir çalışmanın daha olduğunu okumak, ve bunun nasıl güzel şifa dolu açılımlara vesile olacağını bilmek çok Şükran. İyiki varsın

 7. Duygu Sarı diyor ki:

  Canım Yeliz, dün gece size bir haberim var dediğinden beri heyecanla bekliyordum. Üstelik bu ara o kadar çok denk geldiğim bir sistemi karşımda bulmam vesilesi sen olman tesadüf mü asla değil. Okurken çok heyecanlandım, kalemine yüreğine sağlık.

 8. Birgül diyor ki:

  Deneyimler deneyenle bir anlama kavuşur ve sen anlamın vücut bulmuş hali gibisin ❤️ Her yazın her konuşman hep çok anlamlıydı benim için. Okuduğum zamanlar bile hep anlamlı tam ihtiyacım varken oluyor. Bazen zihnine sahip olsam keşke diye kıskanmıyor değilim 🙈 bilgini cömertçe ve böyle güzel paylaştığın için teşekkür ederim iyi ki varsın ❤️

 9. Serap diyor ki:

  Woww bu anlattıklarını acayip çekildim bende eğitimini almak istiyorum. Çok eğlenceli ve deneyimsel❤️❤️❤️ gene su gibi aktı tüm yazı ellerinize sağlık

 10. Aysun diyor ki:

  Niyetinize ulaşmanız ve bunu bizlerle paylaşmanız heyecanlandırıcı ve aşırı keyifli.
  Sevgiyle, merakla süreci , sürece dahil olmayı, paylaşımlarınızı bekliyoruz 🙂

 11. Pleiades✨ diyor ki:

  İnanıılmaz heyecanlandım Yeliz Hanım😍 Yazdığınız her kelimeyi okurken bile kalbimde bir ferahlık mutluluk… anlatamadığım hisler oluştu😇☺️
  Aylar önce sizi rüyamda görmüştüm,bunu sizinle instagram sayfanızda da paylaşmıştım yüzlerce yorum içinde görememiş olabilirsiniz😊 Dün akşam da tesadüfen bi yerde şunu okudum :
  Vienna der ki; “İyileşmek isteyen her ruh kendi şifacısını rüyasında görür.” O an da aklıma hemen siz geldiniz✨ Sizinle tanışmayı heyecanla bekliyorum ✨bunun en kısa en hayırlı en yüce zamanda mutluluk ve kolaylıkla olması için neler mümkün ? 😇 Yolunuz hep aydınlık olsun🌟 Sonsuz sevgiler 🤍

 12. Zeynep diyor ki:

  Hayrolsun niyetiniz, emeğiniz, yolunuz.. Son 10 gündür adını sıklıkla duyduğum ve hiç merak etmediğim bir sistemdi, artık meraklısıyım da😁..

 13. Hatice diyor ki:

  seninle bir gün yolumun şifalanmada kesişmesini diliyorum !Bunu hissediyor ve olması için kendimi uygun zamana ve akışa bırakıyorum .

 14. Deniz diyor ki:

  Canım Yeliz,
  Sosyal medyayı kullanma sebeplerimden birisin:)) Her açtığımda birşey paylaştığını görüp merakla açıyor okuyorum ve kaçırdığımda üzülüyorum😊 Sanırım bahsettiğin sistem inner speak.. Kısa süre önce tanıştım ve inanılmaz açılımları var hem seans hem de eğitim ne yaparsan yap talibim🤗 Başarılı olacağından, birçok kişiyi şifalandıracağından oldukça eminim sabırsızlıkla o günü bekliyor olacağım😘💕

 15. Selin diyor ki:

  Ben ilk kez sizin paylaşımlarınızı denk geldim konuya hakim değilim ama baya etkili bir yöntem sanırım…almaya niyet ediyorum diyip buraya da muhurleyelim..

 16. merve diyor ki:

  storyde görüp koşup geldim, yine akarcasına bir yazı, mucizelerle dolu bir akış bir yaşam parçası… heyecanla bekliyoruz Yeliz hanım. hikayeniz çok etkileyici, seanslar eğitimler neler getirecek kim bilir? bunun bize hediyeleri nelerdir?

 17. Senem diyor ki:

  Sevgili Yeliz Hocam, yine harika yazmışsın… içinden coşup kalemine dökülen her kelime mükemmel, yaşadığın her anı hissettirdin ve her kelimeyi heyecanla okudum… Yine nice şifalara vesile olacaksın, gerçeğe dönen hayallerin, yaratımların, düşlerin bütünün hayrına… iyiki yollarımız kesişti ve iyiki tanıdım seni… seninle yürünecek bir yol daha ve ben seninle tekrar adım atmak için sabırsızlanıyorum.. iyiki varsın

 18. Mircan Kar diyor ki:

  🦋 Aslında ne zaman gelecek diye içten içe beklediğim düşündüğüm bir yazı bu fiziksel dünyada hiç haberimin olmamasına rağmen. Israrla bu sistem üzerine çekiliyor olmamın, ruh ailemin de buraya doğru çekildiğini hissettiriyordu. Farklı kişilerden aldığım seanslarla ve de “insanların bir kalıba” sokuluyormuş gibi önyargımı kırdığımı farkettim. Çünkü topluluğa konuşulsa da aslıma dönersem problem, kaynak, ödev, kutsama birebir banaydı. Ve sonra dedim ki bu toplu bir seans bile olsa bu konuda problemi olanlar çekilecek.

  “İçimde bir tohum var, ortaya çıkacak” diye başlamıştım bu güne.. 💐
  Eğitimini de merak ediyorum 🙈

  Yol’ daki ahlakına ayrı bir saygım var. Teşekkür ederim. 😊
  Aydınlık, en yüksek hayra olsundu 🙏

 19. Fidan Fırat diyor ki:

  Sevgili Yelizciğim ❤️Yaptığın anne Rahmi şifası ile annem ve kızımla ilişkime ilişkin şifa gördüm sağolun ❤️Yazdıkların çok heyecanlandırdı …eğitim nasip olur mu bilmiyorum sadece soruyu soruyorum yolumsa neden olmasın ❤️Kalbi sevgilerimle

 20. Çığda GÖKÇINAR diyor ki:

  Bana gecenin 3üne kadar yaptığın çalışmayı da hatırlatırım:) Yeliz ile yatıya kalma hikayemde kazma olmasına hazırlıklıydım ama 2 saat boyunca tık tık yapmak hiç aklımdan geçmemişti. Pijama partileri seninle güzel. Eğitimde ön sırada olacağım biliyorsun:)))

 21. Ayşe Karaşin diyor ki:

  Bende yaz aylarında seni yabancı bir gruba sahnede birşey anlatırken görmüştüm ya o geldi okurken aklıma. Ve uzak doğu gibi bir yerdeydik. Çok acayip ya..

 22. Gülen Karabağlı diyor ki:

  Yeliz bir güneş gibi parlıyorsun, ismini gönderilerini yazılarını okurken sanki ayrı bir dünyadaymış gibi hissediyor insan kendini. Bulutların üstünde gibi. Huzur vermek az kalır kelimelere dökemiyorum çok güzel şifa dolusun. Şimdiye kadar 6 ay boyunca seans aldım ama o kadar çok merakım ve yanıtlanmayı bekleyen sorularım var ki😊 benim bu yolu anlamam için neler mümkün diye sormuştum (theta healing eğitimi öncesi sorduğum gibi)😊Senden bu eğitimi almaktan onur duyarım inşallah katılmak nasip olur. Sevgiler💜

 23. Rüya diyor ki:

  Çok uzun dediğin yazıların bir solukta okunuyor 😊 adını duyup beniö de 1 defa deneyimlediğim ama neymiş diye bakmadığım sisteme bil bakalım kim sayesinde yakınlaştım ? Yeliz diyorsa vardır bir şey i bende oluşturdun. Seninle tanıştığımız güne 🙏🙏

 24. sıla orhan diyor ki:

  Nasıl bitti anlamadim yazı çok değişik bilgilerle harmanlanmış bir yazı daha veee enterasan gelişmeler gelecek ağrısının şimdi oluşması 😅bu bilgiyi kabul ederken sindirmem için bir iki cümle gerekliydi.Teknigi çok merak ettim merakla bekliyorum kalbine ,düşüncelerine çok değer veriyor ve seviyorum merak bekleyenler arasında yerimi aldım

 25. Selda A. diyor ki:

  Yeliz Yeliz Yeliz sesin şifalı, yazdıkların şifalı, eğitimlerin şifalı ❤️
  Bahsettiğin şeyleri deneyimlemek istiyor insan. Sistemi açıklayan bir sonraki yazıyı da arınma grupları ve eğitimlerde olmayı da yürekten istiyor, iple çekiyorum💓

 26. Nilüfer diyor ki:

  Bir gün sizden bir eğitim alacağım. O gün bugün mü yoksa daha zamanı var mı bilmiyorum. Theta başta çok istedim araya bir şeyler girdi. Demek ki theta değilmiş aradığım dedim. Bi süre önce duydum bu innerspeak olayını. Ki sizi sıkı takip ediyorum ig de, ama sizin paylaşımlarınıza hiö denk gelmemiş bu konuda. Ve şimdi burada karşıma çıktı. Yine mi tesadüf ? 🤪

 27. Pınar diyor ki:

  Cok keyifli bir yaziydi🤗 Daha once duyduyum bir sistemdi ancak icerinigi hic merak etmemistim🙈Ancak suan oylesine heyecanlandim ki ortak arinma gruplarinizda yer almaya niyet ediyorum🙏 Sevgiler💗🌸

 28. Semra diyor ki:

  İnanılmazsınız Yeliz hanım, size hayranım öncelikle bu konudan bağımsız iletmek istedim , kesinlikle ve kesinlikle ben de bu çalışmaya dahil olmayı çok istiyor ve niyet ediyorum … lütfen çok uzak bir zamanda olmasın . Çok kalp 💓

 29. Muserref diyor ki:

  Canim Yeliz cevresinde dolandiigim
  Icine giremedigim bu sifada seni bekliyormusum meger..eger kabul dersen bn seninle her seye varim ..💛

 30. Işıl diyor ki:

  Yeliiiz, ne yazsam bilemedim, bir gece (birkaç ay önce) yatmadan önce duamı ettim nereye yönelmeyim bana rüyamda göster Allah’ım diye. Ve o gece rüyamda bir ses “Jean Adrienne Arınma Sistemi, sakın unutma Jean Adrienne Arınma Sistemi” dedi. Ben sabaha kadar uyku uyanıklık arası unutmamak için defalarca tekrar ettim hiç bilmediğim bu tekniğin adını. Sabah baktığımda böyle bir sistemin var olduğunu duydum ve dün gece kıymetli bir arkadaşımla bunu konuşup yaklaşık yarım saat önce de bir başka kıymetlimle bunu konuştuktan sonra senin yazman çook çook kalp.
  Sistemi açıklayacak yazını ve tekniğin içinde yer almayı heyecanla bekliyorum.
  Sevgiler

 31. Semra diyor ki:

  Çok yakın arkadaşımla çimlere bağdaş kurup oturmuşuz, bana heyecanla yaşadıklarını anlatıyor gibi. Seninle şu ana kadar birebir çalışmamız olmadı ama o kadar yanımdasınki. Yolun güzel olsun. Var ol😘

 32. Aydan Arman diyor ki:

  Yeliz Hanım Merhaba,
  her yazınız, her deneyiminiz içimde bir yerlerde bir ışık yakıyor. dört gözle bekliyorum yazılarınızı, story ve podcastlerinizi. Uzun zamandır size yazmaya, sizden danışmanlık almaya ve eğitiminize katılmaya niyet ediyorum ama bir şekilde sürekli erteliyorum (neden kaçtığımı ya da neye karar veremediğimi tam anlayamadan) şimdi bu yeni tekniği (ilk kez sizden duyuyorum) okurken içimden belki de bunu bekliyordum gibi geldi, heyecanla bekliycem duyurularınızı
  Sevgiyle
  Aydan

 33. Melis diyor ki:

  Ben önceki adı inner speakle geçen sene bir ablam sayesinde tanıştım ama maddi olarak anneme bağımlı olduğum için seans alma hakkımı zorlaya zorlaya theta için almıştım. Tabii o zamanlar onun seans yorumlarını okuyup, bir de ona sorduğum için az çok biliyorum ve bana konu o zamanlar bile benim gördüğüm rüyalarımın belki yıllar, belki aylar sonra çıkışını hatırlatmıştı. Ha gelecekte olan bir olayı daha yaşanmamışken söylenmesi sanırım fizik yasalarına ters bir olasılık olduğu için tuhaf geldi orası ayrı. Bu arada eğer baya baya geleceği görecek kadar etkisi varsa o zaman hepimizin içinde doctor whoculuk var 😂😂 bir de şu var. Derler ki geçmiş ve gelecek aynı zamandadır (hatta eğer uzaylı olaylarına inanan varsa onların bile bu konudan bahsettiğini söylerler) sadece bunu algılayacak kadar gelişmiş beynimiz oluşmadı.

 34. Zeynep Gökçe diyor ki:

  Canım Yeliz, yoluma ışık hocam💙 ne zaman önümü görmesem bir denizfeneri gibi bir anda parlayan hocam🙇‍♀️
  Hadi hemen başlayalımmm 😍💫

  • Gülcan Uyar diyor ki:

   Eğitmeni olduğum bu sistem ancak bu kadar güzel anlatılırdı kaleminize sağlık 👏👏 Benzer duyguları bende yaşadım gerçekten her gün bir dosya açarak o günleri hatırladım 😊

 35. Özlem Bağrıyanık diyor ki:

  Muhteşem… Tüylerim diken diken, tüm vücudumda bi enerji dalgalanmasıyla okudum satırları. Bulmacayı bitmek bilmeyen bir zevkle çözmek gibi, her farkına varılan ayrı bir mucize. Şifa olsun 💜😍💫

 36. Meltem diyor ki:

  Yeliz yaşamı, yaradanı, kendimizi anlama yolunda karşıma çıkmış çok özel bir ruhsun. Bu masalsı anlatımın da sistemin gerçekten çok derin, dönüştürücü olduğunu hissettiriyor. Ben eğitimini senden almak için çok sabırsızlandım okurken. Çok kısa bir süre önce de rüyamda kalabalık bir grupla senden eğitim almak için senin evine kalmaya geldiğimizi görmüştüm. Demek ki sırada ne yenilikler varmış. Bu yolları ve farkedişleri senin eğitmenliğinde yaşadığım için çok şanslıyım💕💕

 37. Bilun diyor ki:

  Sizden Theta healing almayı bekliyorum. Çocuklar büyüsün, ay online da veriyormuşsunuz diye diye hala bir türlü buluşamadık. Arkadaşlarım bile eğitmen oldu ama benim rehberim sizsiniz. Sizi bekliyorum. Reiki masterım bu arada. İyileşme yolunda bu eğitiminizi de almak istiyorum. Bu sefer olsun lütfen lütfen lütfen 🙏🏼😍

 38. Selda Gökşen diyor ki:

  Yelizcim seninle tanışmayı, senden eğitim almayı çok istiyorum. Ve birgün bunların en mükemmel haliyle olacağını biliyorum. Yazdıkların, konuştukların kalbimin en derin noktalarına dokunuyor. Hep hayatımın güzel yerlerinde ol. İyi ki varsın ❤️

 39. Pelin diyor ki:

  Canım Yeliz’im yaptığım bir yaratımın nasıl gerçekleştiğini yazdım az önce ve sabahtan beri görüpte okuyamadığım yazını okudum akabinde; gözlerim dolarak, sesini duyuyormuşçasına okudum. Çok iyi geldin yine, tam da olması gereken anda🙏🏻💓

 40. Sevgi diyor ki:

  Dün gece tıpkı sizin anlattığınız gibi tesadüfen bir grup seansına katılmıştım ve ardından İnstagram da sizin açıklamanızı görüp acaba ne paylaşacak diye merak etmeye başlamıştım müthiş bir eşzamanlılık🙏🏻

 41. Şirvan diyor ki:

  Muhteşem bir yazı yinee daha önce duymuştum bu tekniğin adını ama sizden okumak çok heyecanlandırdı beni arınma gruplarında olmaya niyet ediyorum.Sizden önce teta danışmanlığı daha sonrada eğitmenlik almayada en doğru zamanda olsun

 42. Dilek diyor ki:

  Yeliz hanım hep okuyorum hep takip ediyorum hep Feyza alıyorum.Son bir haftadır göğsümde tümör olduğu gerekçesiyle mr,ultrason,mamografi,pet beni ruhen cok yordu,kendimi o hastalığa ait görmüyorum nasıl kurtulacağım bu girdaptan??Ben mi seçtim bu hastalıği ve diğer nokta ise anneme akciğer kanseri teşhisi konulması ona üzülüp bağışıklık çöktü ve ben şimdi kabul edemediğin bir yolculuk yaşıyorum.Ne yapayım ne edeyim ne olumlamasi ne duası inanın çok cok karışık durumdayım.Ve yazınızda benim de artık bu sistemlere girmem gerektiğini arınmak bulmak,kendimi çözmem lazım.Ne yapayım Yeliz hanım bir fikir bir cümle bir destek lütfen

 43. Selvi diyor ki:

  Size ne kadar teşekkür etsem az… Yoluma ışık oldunuz, ufkumu genişlettiniz.
  Umarım vermeyi düşündüğünüz eğitim uzaktan olur🙏
  Yeliz’den eğitim alabilmem için neler mümkün?
  ☺️

 44. Zümra Çelik diyor ki:

  Hayırlı olsun Yeliz’cim… Oldukça ilgi çekici bir tekniğe benziyor ilk defa duydum ve heyecanlandım. Okurken de su gibi aktı. Birçok yeni insan şifalanacak inanıyorum bu teknikle, şimdiden ışıklar diliyorum yoluna! 🙂

 45. Kubra diyor ki:

  Her yazıda,videoda, Spotify kaydında farklı bakış açıları kazanıyorum, gelişiyorum, değişiyorum,merak ediyorum. Öyle tatlı ve içten anlatıyorsun ki ne söylesen şiir gibi ❤️
  Moralin bozukluğu zamanlarda insanlara çok iyi geldiğini hatırla 🌺

 46. Yıldız diyor ki:

  Daha önceden bildiğjm bir teknik JAAS ama siz öyle güzel anlatıp yorumlaďıniz ki ba yıl dımmm.Bende sizden uygulamayı almaya niyet ediyorum. Kalbime düsen arkadaslarımla paylastım seansınızi.Hepimize şifa olsun.Sonsuzz teşekkur ederim🙏❤❤

 47. Cansu diyor ki:

  Hikayenizi okumak ilham verdi. çok teşekkür ederim🍃🌿 yolumuzun en doğru zamanda en doğru şekilde kesişmesi dileğiyle tekrar, sevgiler 🌿👒

 48. Suna BAŞER diyor ki:

  Merhaba sevgili yeliz, Spotify daki iki kaydını da dinlemek nasip oldu. Emeğine yüreğine sağlık. Her bir dosya her bir cümle yerini buldu. Canı gönülden dua ettim bu paylaşımların için. Bugün paylaştığın story de sınırlardan bahsetmissin. Hoş olmayan geri bildirimlerden ve bu sebeple kayıtları kaldıracağindan buna üzüldüm ben dileğim yayınların ihtiyaç duyan herkese ulaşıp şifa olması ve ne mutlu buna vesile olman 🙏

 49. Yeliz Kamböre diyor ki:

  Yeliz hocam Çok tesekkür ederim her zamanki rehberliğiniz için, eğitimini sizden almaya niyet ediyorum, bir sonraki eğitiminiz ne zaman🤗🤗🥰🥰🌈🌈

 50. Doğaner Veziroğlu diyor ki:

  Hanımefendiciğim, bu akşamla beraber 3 podcast yayınınızı dinleme bahtiyarlığına eriştim: Özellikle ilk iki yayınınızda altını çize çize içsel rehberliğimizi dinleme çağrınızın bende karşılığını muazzam bir şekilde bulduğunu ifade edebilirim. Aylardır kafamda bir soru işareti vardı; yayınlarınızdaki o vurgu, cevabım oldu. Vesilenize şükranlarımla… Ve sesiniz o kadar… -burada içime dokunan her sıfattan bir demet hayal etmenizi rica ediyorum-

 51. Ebru sargın diyor ki:

  Merhaba Yeliz hanım postcastlerinizi defalarca dinlerdim tek tek dönüp yine dinlerdim benim meditasyonunun buydu.bir gece stroyde görüp dinlemiştim ve tıpkı beni anlatıyordu sanki annem ile olan ilişkim ki o an zaten gündemim annemdi sonra devamı geldi ve bu gün benim Jaas eğitimimin ilk günü kendi adıma bana şifa oldunuz ki bende yaralı anneme şifa olacağım 🙏🏻

 52. Dilek diyor ki:

  Merhaba spotify deki jaas ları yaptım ve inanamadım sadece ve sadece bana özel açılmış gibiydi.şimdi ise dört sizden gelicek jaas çalışmalarını bekliyorum.sizden eğitimini almaya niyet ediyorum.o kadar çok ruha dokunuyorsunuz ki…. 🧡🧡🧡

 53. İlknur diyor ki:

  Aşk ve ilişkiler jaas muazzamdı. Sanki bana özel bir çalışmaydı ve çok ağladım. Çok çok çok teşekkür ediyorum.iyiki varsınız. Sesinize de ruhunuzun güzelliğine de hayran kaldım 😘😘😘💕💕💕💕

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.