Yeliz Hanım’la toplamda 5 danışmanlık çalışması yaptık.
Bir çalışmada, yurtdışında olan nişanlımla resmi evraklarla ilgili problemler yüzünden bir türlü bir araya gelememenizi çalışmıştık ve çalışmadan 1 hafta sonra Türkiye’ye geldi. Benim için mucizeydi.
Sonraki bir çalışmada güzel hissetmekle ilgili çalışmıştık ve yine 1 haftada yüzümdeki bütün sivilceler söndü, bedenime cildime bir rahatlama geldi, kilo vermeye başladım.
Evlendikten sonra aldığım danışmanlıkta da evlilikle, cinsellikle ve kadınlıkla ilgili birçok kısıtlayıcı inançlarımı dönüştürdü ve her bir danışmanlıktan sonra kalbimde yükselen mutluluk ve aydınlıkla bunun mucizesine fazlasıyla tanık oldum.
Yaptığı işe, sesine ruhunun naif motifleri işlenmiş adeta. Verdiği, güven, samimiyet, özen ve en önemlisi sıcaklık için teşekkür ederim.
Bir yerlerde çıkış noktası arayan, çözüme ulaşmayı düşleyen kim varsa kendisiyle tanışmasını ve kendi mucizesine onun bilge rehberliği ışığında şahit olmasını dilerim.
Ruhunundaki ışığın büyümesini ve tüm kalplere, tüm ruhlara şifa olmasını dilerim.
Tüm kalbimle teşekkür ederim 🙏🏻🥰

Merve D.

Bu deneyimi sizinle yaşamış olmaktan çok minnettarım. Theta Healing hakkında bilerek çok fazla deneyim okumadım ki, benim için heyecanı bozulmasın diye. Ama diğer yönden de, bu kadar duygu durumları yasayacağım aklıma gelmemişti. Kökteki gerçek sebebi ortaya çıkarmak, neyle neyin bağlantılı olduğunu bulmak, ne kadar muazzam bir bilgi imiş. Theta Healing nedir diye sorsalar bana aynı anda sırayla dört mevsimi yaşamak ve gökkuşağını görmek gibi bir şey diye tanımlarım😇❤
Hayatımda somut etkilerini de tabii ki kendi çabamla da inşallah görürüm. Kaygı ile ilgili çalışmamızdan sonra, çok uzun süre kaygı yaşadığım bazı durumları, daha kısa sürelerde deneyimler oldum. Şifa olsun, yüreklere şükran olsun size❤
İnşallah beraber bu yolculukta güzellikler deneyimleriz. Bu ilk çalışmamızdı ama son olmayacak. İyi ki varsınız.
Ceren T.
Hayatıma Yeliz ve Theta Healing aynı anda girdiler, birbirlerine o kadar yakışıyorlardı ki…
Benim hayatımda en kilit noktaları bulup en mucizevi dönüşümleri beraber yaptılar…
YellyDelly enerjisi Theta ile birleşince inanamayacağınız mucizelerle hayatınıza dokunuyorlar.
Dönüştüğüm hayatımın baş kahramanı YellyDelly ve vazgeçilmez benimde bol bol uyguladığım iyiki eğitimini almışım dediğim yöntem Theta Healing, iyi ki varsınız
 
Tolunay Ç.
 

Yeliz’le konuştuğumda mevsim yazdı. Ben kişisel hayatımda kışı yaşıyordum. Yaşadıklarıma bir sebep, bir çözüm aramaktaydım. Hayatım boyunca kitapların insanları seçtiğine inanmış olmama rağmen, Theta Healing kitabının beni defalarca seçmesini görmezden geldim. Kitap bir gün raftan ayaklarımın dibine düşene kadar. Yalnızca Yaradan’dan isteyen bir insan olarak teknik aklıma yatmıştı ama ne zaman denesem uyuyakalıyordum. O zaman da Yaradan şifa bana gelebilsin diye Yeliz’i çıkardı karşıma. Sezgileri doğuştan güçlü bir insandım. Ama hayata hep rasyonel bir bakış açısıyla yaklaşmıştım. Kişisel gelişim, yeni çağ akımları vs. hep uzak durmuştum. Kalbimden gelen bir istekle, çekildiğimi hissediyor ama içimde kendimle de savaşıyordum danışmanlık almak istediğimi bildiren mesajı attığımda. Gelen karşılık, bir dostun sesiyle, içten ve kendinden emindi. Tatile gitmek için uçağa binecektim. “Çalışmak istediğin konu için tatil öncesi harika zaman”, “Tatilde derinleşmesine vesile olur” dedi. Benim dar zamanıma düşünüldüğümü hissettirerek, bir buluşma ayarladık. Ve hiçbir şey aynı kalmadı. Yeliz’in sevgi ve şefkat dolu dost sesi, şüphelerimi sildi süpürdü. Tanışıklığımız, öğrencisi ve bir Theta Healer olmamla taçlandı. Hayata, kendine ve yaşamın getirdiklerine, bambaşka bir bakış açısı kazandırdı. İyi ki…


Fatma E.

 

Benim öyle şifalanan bir hastalığım yok ya da piyangoyu kazanıp köşeyi dönmüşlüğüm… Sonrasında dünyayı gezip her bir ülkede hatıra pozlarım ya da 20 günde 15 kilo verişlerim de yok… AMA kendimi sevdiren, kendimi yeterli gördüren, ‘değerliyim’i iliklerime kadar kabul ettiren, bütün güzellikler benim de hakkımdır’ı ispatlayan yüzlerce kazma hikayem var. Bitti mi?!? Tabiki hayır. Her geçen gün tetiklendiğim ve kazmak istediğim ve sonu yine yukarıdaki inançlara çıkan yüzlerce kök inancım var. Bazılarında mutluluktan ağladığım, bazılarında dağıldığım ama hep en sonunda beni gülümseten, gri bulutların arkasındaki güneşi gördüren yüzlerce kazma hikayem var. Farkındalığıyla ve şefkatiyle yoluma ışık olan Yeliz’im var. Her gün tek bir cümleleriyle bile günümü aydınlatan ve gittikçe büyüyen bir Theta ailem var.
Hani o çok sevdiğimiz Game of Thrones’ta söylenmişti ya “Ama’dan önce söylenen hiçbir şeyin önemi yok” diye benim hikayemde de Ama’dan önce söylenen hiçbir seyin onemi yok.
Sevgiler


Deril Ş.


Theta Healing’e başladığım ve daha ilk Basic Dna seminerimle beraber daha huzurlu, güvende ve Yaradan’ın sevgisi ile sarmalanmış hissettim. Sanki ilk defa kendimi bu kadar bütün hissettim; yıllardır hep bir şeyler eksik gibiydi. Amaçsız alışverişlerim, evde oturamamalarım, okuduğum kitap, izlediğim filmlerin tatmin etmemesi… Sanki bir şey arıyor ama bulamıyor, alıyor ama kapatamıyor gibiydim.
Seminere gittiğim ilk gün ve ilk dakikalarda, 30 yaşımdan sonra ilk defa kalbimin gerçek sesini duymuş ve “korkularımla yüzleşmek” demiştim.
Halı altları ve sandıklar cesaret istemişti. Aslında onlar olduğu gibi ve sadece gerçekti. Hepsi benim seçimim & programım ve ortaya çıkarttıkları benim seçimlerimin & programlarımın sonucuydu. Yüzleşilecek olan biri / bir şey varsa sadece kendimdim. Benim aradığım, eksikliğini hissettiğim, bir bakıp çıkıp bulamadığım bendim.
İçine bakmak aynaya bakmaktan farklıymış, öğrendim.
Düzelmeler kendiliğinden geldi. Tırnak yeme, uçak korkusu, tiroid problemleri, ani tepki ve duygu değişimlerinin stabil hale gelmesi, alışverişlerin azalması, evimdeki huzur, ailemle kaliteli vakit, hobilerimle tatmin… Ne kadar da çok fobilerini yenen, özgüveni artan ve kendine yeten insanı tanımlamıyor mu?
Öğrendiklerimiz (belki de yanlış öğrendiklerimiz) hayatı yaşama şeklimizi, davranışlarımızı, ilişkilerimizdeki yaklaşımlarımızı ve nefes aldığımız her anımızı nasıl değiştiriyor? Kendi hayatımıza ek olarak yakınlarımıza yansımaları ne? Ayrıca biz de bir gün “ata” olacaksak gelecek nesillere hangi bilgileri bırakıyoruz? Bu farkındalık bile çok değerli.
Theta Healing’e adım attığımda keşke çok daha önceden öğrenseydim demiştim. Zamanla tesadüf diye bir şey olmadığını ve her şeyin doğru bir zamanı olduğunu daha iyi kavradım. Farkındalığın ne gibi bir zararı olabilir diye başladığım bu yolda, katkısının bu kadar büyük olabileceğini tahayyül edememiştim.
Sakinliğin, sükunetin, tekamülün, içe dönüşün, kabullenmenin, gerçek ile barışmanın, korkularla yüzleşip üstesinde gelmenin, kızgınlık ve kırgınlıklardan arınıp affetmenin, sevginin – ki en çok saf sevginin -, şükranın ve minnettin zamanı bu zaman.
Her gece “olduğum ve olabileceğim herşey için teşekkür ederim” diyerek huzur ile uyuyorum. Bu tekniği ortaya koyan Vianna ve bana öğreten Yeliz’ime minnet ve şükran duyuyorum.
Hayatı mücadeleden çıkarıp oyun alanına çevirdiğiniz için… İnsanın insana yapabileceği en güzel şey; hayatı birbirine daha güzel yaşanabilir kılmak değil mi zaten?
 
Elif E.